MEKTUP İADESİ PALAVRA

Vatandaşın Washington ziyareti, Ankara’daki BEŞBUÇUK saatlik gizli görüşmenin devamıydı. Dostlar alışverişte görsünden ziyade, ‘Tamam şartlarınızı konuşalım, hazırım’ anlamındaydı.
Başkan konumunda oturan başkan yardımcısı ile ne konuşuldu o toplantıda?
Ya da önce şunu yazalım: Amerika’dan gelen Amerika’lı başkan yardımcıları, bakanlar, danışmanlar, başkanımızı kenara çektiler. İçeriye bir tek Türk gazeteci bile alınmadı. Hepsi yabancı idi. Başbaşa konuşmalarda ise, birinci dereceden mason üstadıazamı tercüman olarak bulunduruldu. Yani toplantı tam manası ile siyonist ve masonikti.

Ön bilgi olarak dediler ki:
– Elinizdeki tüm Ziraat, Emlak, Halkbank, milli varlığının tamamını size karşı tutarız. Bankalarınızı Birleşmiş Milletler yaptırımları nezdinde elinizden alır, Dünya Bankası’na devrederiz. (Bu veto edilemiyor; Rusya ve Çin de kurtaramıyor.)
Başka?
– 130 milyar dolar aile servetinizin (Ki bu yalnızca İsviçre bankalarında olan) tamamını tahsil ederiz. Üstelik bunu tazminat olarak alır, Türkiye’ye vermeyiz. Bunu ABD devletinin tazminatı olarak alırız. Bütçemize katarız.
Başka başka?
– Yüzen kasa gemileriniz, offshore hesaplarınız 10. dereceden akrabaya kadar her türlü avucumuzdadır.
Başka?
Bir deney yaptılar: İsviçre’nin 27 bankasındaki Erdoğan hesapları birbuçuk dakikalığına bloke edildi, bilgisayar ekranı Erdoğan’ın yüzüne çevrilerek toplam hesaptaki bakiyenin SIFIR (0,00) olduğu ona gösterildi. Yani bu adamlar bize gelip beş buçuk saat ne anlattılar diyorsunuz.

Bu kadar mı? Hayır, devamı var:
– Bizden 500 Patriot alacaksınız.
– F35’lerden size 250 tane vereceğiz. Fakat vurucu savaş anahtarı ve şifresi sizde değil; NATO komutanlığında olacak. Siz sadece uçuracaksınız. NATO sizi yüzde bin denetleyecek.
– 40 tane de büyük Amerikan yolcu uçağı alacaksınız (En yüksek faizle, bunlar ödenmesi mümkün olmayan meblağlar).
– Kıbrıs’tan temelli askerlerinizi çekip gitceksiniz, ama bunu 20 sene içine yayarak Kıbrıs’ı Rum kesimine terk edeceksiniz ve bir daha da geriye dönüp bakmayacaksınız. (Türkiye çok büyük bir doğalgaz rezervi yakalayarak ilk defa zengin oldu! Taşucu’ndan itibaren dünyanın sayılı rezervine sahibiz. Geriye sadece ona ulaşmak kalıyor.)
Türkiye bütün bu şerlere imza attı!
Ve bu gizli toplantının üzerine asrın dünya ve galaksi ve güneş sistemi liderimiz, Washington’a ‘mektup iadesine’ gitti. Protokol müdürü tarafından karşılandı, yollar trafiğe kapatılmadı, görüntüler verildi, dönüşte “Amerika da Rusya da benim dostum olsun istiyorum” deyip, milli maça gitti.

NOTLAR:
Türkiye eğer satranç bilseydi;
1-Kürecik üssünü bombalardı. Çünkü orası yalnızca bombalanarak imha edilebilir yoksa çöpe atılarak imha edilen dosyalarımız gibi geri dönüşüm kutusundan kolaylıkla çıkartılabiliyor. Hatta HDD fiziki olarak kırılsa bile tüm çöpe atılmış dosyalar kaybolmuyor, mutlaka ulaşılıyor. Kürecik ve ona bağlı iki adet Diyarbakır üssü sadece fiziksel olarak imha edilerek önlenebilir.
2-15 Temmuz darbesini yapan İncirlik üssü var, yılanın başını halen neden kapatmadınız? Yoksa 140 Yunan adası ve adacığı gibi hibe mi ettiniz..
3-Türkiye’nin en büyük kozu, en yüce kozu, Fırat suyunun ana kaynağı olduğumuz için, dilediğimiz gibi suyu kullanma yetkisiyle biz dilersek Suriye’yi kıtlığa boğarız. Ne Fırat’ın doğusu kalır ne de batısı, tam çöle dönerler. Irak ve Suriye’deki bütün Dicle ve Fırat balıkları amuda kalksa bile bir damla su bulamaz ve PKK’nın serüveni biter.
4-Örneğin Suriye’lilerin Türkiye’de Osmanlı döneminden baki kalan 100 milyar dolar üstü uluslararası sözleşmeyle korunan büyük servetleri var. Bunlar müsadere edilirse Suriye’deki sistem çöker ve bütün Türkmenler karşılığında Suriye’de mal sahibi olurlar.
5…15- Daha bir yığın KOZUMUZ var…………..

(Kaynak: Tarihçi Baba)