ÇIKIŞ YOLU

İktidarından muhalefetine istisnasız herkes iç siyai tartışmaları bir kenara bırakıp kısırdöngüden çıkmalı ve ülke bütünlüğü için biraraya gelmeli.

Evet yılladır iğrençlikler, ipe sapa gelmez gelişmeler yaşıyoruz. Elle tutulur, savunulacak hiçbir tarafı da yok üstelik.

Ancak gün, iç hesaplaşma günü değil.

Emperyalizm, tarihin en büyük saldırılandan belki de en büyüğü ile harekete geçti, ekonomik olarak Türkiye’yi iflas ettirme hazırlıklarının sonunda düğmeye bastı.

Erdoğan yönetiminde AKP iktidarı, yol ayrımında.

İlki, yaptırımlardan kurtulmak için ABD’ye teslim olacak. Bu, vatanın parçalanması ve milletin sefalete sürüklenmesi anlamına geliyor. (Sevres)

İkinci seçenekte ise, direniş var. Türk askeri derhal İncirlik’e girip NATO’dan çıkacak ve Avrasya paktına katılacak.

Türkiye’nin Avrasya/BRICS’e yönelmesine (Mazlum milletlerle BİRLİK olmasına) karşı çıkıp NATO’da (Siyonist emperyalizm tarafında) kalmasını savunan kim varsa, emin olun ki haindir.

Bunun için, gerek iktidar gerek muhalefet, kendi içlerindeki ABD/NATO yanlısı unsurları HİÇE SAYARAK tabandan yukarıya tavır almak zorunda.

Türkiye AVRASYA BİRLİĞİ’nde yerini aldığında; sömürgeci batının ne yaptırımları ne de tehditleri, hiçbiri işe yaramaz! YÜKSELEN ASYA milletleri ile birlikte PAYLAŞARAK, EŞİT ve EŞGÜDÜMLÜ olarak yükselişe geçer.

AtaTürkiye’nin YERİ ve ÇIKIŞ yolu budur.

Baturalp Altıok
4/1/2018