TSK CAMİ BOMBALAYACAKTI

Evet, FATİH CAMİİ BOMBALANACAKTI diye manşet atmıştı fetullahçı uluslararası terör örgütünün gazetesi. Ama konumuz bu değil çünkü TSK’ya karşı yürütülen operasyonların orijinali daha eskiye dayanıyor. Bakalım…

Türk askerine kumpas harekatı Çiller döneminde başladı.

Çiller ki; Türkiye’nin İLK kadın masonuydu. Türkiye’de (Bildiğimiz anlamda) çeteleri İLK kuran ve (Nasıl ki Evren SüperNato’yu koynumuza koyduysa) GLADYO’yu tastamam içimize sokan kişiydi. Çiller sayesinde gladio ve p2 locası devletimize demirbaş oluyordu.

Çiller ki, fethullahçı kadroları İLK kez polis sınavlarına alan, FETO’nun kuşaklar boyu süren ŞİFRELİ sınavlarına kapıyı AÇAN siyasiydi.

Pekiyi, Türk askerini takip etsinler diye o fetullahçı gladyo örgütünün polislerini görevlendiren kimdi? MGK masasında notlarını unutan, İçişleri Bakanı AKŞENER’di.

Yani, TSK’nın içine ajan yerleştiren, fetullahçı polislere komutanları izlettiren, yine yasadışı olarak gazeteceleri dinletip konuşmalarını kayda aldıran (Ki bu yüzden HÜKÜM yedi, evine HACİZ bile geldi) İçişleri Bakanı Akşener, casusluk faaliyetlerini iyi bilen birisiydi.

Ne var ki, kamuoyunda fetoş’un CIA ajanı olduğu tartışıldığı günlerde, “Fethullah Hoca Türkiye’nin en yerli insanlarından birisidir” diyen ABD.GÜL’le yarışırcasına;

– “Fethullah Hoca, yurt içi ve dışında birçok önemli hizmetlere öncülük etti. Suç unsuru olsaydı bu hizmetlerin önüne geçilirdi. Yok ki, hizmetler sürüyor. Belgesiz, mesnetsiz iddialar HAYSİYET CELLATLIĞIDIR” diyen kişi, yine AKŞENER’di.

Nurettin Veren’in, “Akşener’in bakan olması için Fetullah Gülen’in önerisini Çiller’e ben ilettim” iddiasına BEDDUALAR yağdıran, ama bir röportajında (Nuriye Akman, Sabah, 2/8/1999) “Beni milletvekili ve GİK listesine Tansu Hanım koydu. İçişleri Bakanlığı’nı ayırıyorum çünkü o, konjonktürün zorladığı bir tercihti…” diyen ve İçişleri Bakanı olduktan sonra N.Veren’e resmi mektup yazıp TEŞEKKÜR eden de Akşener’di.

Dördüncü ‘sözde’ Türkçe olimpiyatlarında yaptığı heyecan ve sevinç dolu konuşmasında RENKKÖRÜ edebiyatı yapan (Gülen’i anlamayanlara KÖR imasında bulunan), Fetoş’u GÖNÜL GÖZÜ AÇIK AMA DÜŞMANLIĞA ZALİMLİĞE ZULME GÖZLERİ KAPALI ilan eden de Akşener’di.

Erdoğan için AİLE dostumdur diyen, AKP’ye katılıp sonra Tantan’la ve ayrıca Gökçek’le siyasi flört eden, sonraki dönemlerin YURTTA SULH’çüsü (Temmuz’un 15’inde başbakanlık bekleyen) Akşener’di.

Kısa keselim ancak belirtelim: Üstte yazdıklarımız, yazmadıklarımızın yanında hayli hafif kalır.

Gladyo’nun kraliçesi benzetmesi ise yetersiz kalır.

EK: Ayrıca bknz.

– “AKŞENER DİPOTLAR” ( https://26august.wordpress.com/2017/09/24/aksener-dipnotlar/ )
– “İYİ PARTİ” ( https://26august.wordpress.com/2017/12/17/iyi-parti/ )

+