BARZANİ’NİN TÜRKİYE HANEDANLIĞI

Barzani ailesinin Türkiye’deki mal varlığı, KOÇ ailesinden fazla.
Anadan ve babadan süzme safkan yahudi olan Barzani’nin Türkiye’de ortak olduğu (AKP-MHP-CHP’li isimleri inceleyiniz) ve satın aldığı (HPKK/HDP’lileri özellikle takip ediniz) siyasetçiler var.
Bunun dışında Barzani’nin HİÇBİR değeri yok.
Koskoca bir yalandan ibaret yani YOK hükmünde
Altı üstü bir aşiret reisi. Hiçbir gücü, otoritesi yok.

Barzani’nin Türkiye hanedanlığı için bakınız:

1) “Kürdistan: Ya benimsin ya toprağın”

– “… Sadece Türkiye’de büyük bir bölümü Mersin serbest ticaret bölgesinde yer alan 178 firması var. Şeyh Google efendiye ‘800 bin dolarlık Ferrari arabaları Barzani’ diye yazın alacağınız cevaplar sizi çok şaşırtacak. Saddam’ın oğlu Udey ile Türkiye’de Barzani şirketlerini yöneten Serdar Barzani arasındaki ticari ilişkileri görmek mümkün. Mesud Barzani’nin kardeşi Dilşad, KDP’nin Avrupa sorumlusu, bir diğer kardeş Sedat ise Mesut Barzani’nin Özel Kalem Müdürü. Yeğen Seyvan Barzani örgütün Fransa temsilcisi. ‘Laik’ KDP’nin de ‘Dinci’ Kürt Hizbullah Partisi’nin liderleri Barzaniler. Ayrıca Irak Dışişleri Bakanı Hoşyar Zebari ve KDP’nin dış ilişkiler sorumlusu Fadıl Mirani de Mesut Barzani’nin anne tarafından kuzenleri…”

(TAMAMINI OKUYUNUZ: 28/9/2017, M. Yuva, Aydınlık, https://www.aydinlik.com.tr/kurdistan-ya-benimsin-ya-topragin-mehmet-yuva-kose-yazilari-eylul-2017 )

2) “… Eski Harp Akademileri ve Asayiş Bölge Komutanı emekli Orgeneral Necati Özgen: … Barzani’nin en çok güvendiği ülke İsrail. Bölgede kurulması planlanan ülke Büyük Kürdistan değil, Büyük İsrail olacaktır. İsrail onun peşindedir. Bu aşamada Barzani’ye verilecek her taviz Barzani ve İsrail’in hanesine yazılır…”

(25/9/2017, H.Vodinalı, Aydınlık, https://26august.wordpress.com/2017/09/25/bagimsizlik-yalanlari/ )

3) “Barzani masalı gerçekte nedir?”

– “… Barzani’nin parlamentoya girmesi yasaktır. Yani ‘Barzani meclisi toplatmıyor’ filan doğru değildir. Barzani, alenen, parlamento’ya sokulmamaktadır.”
– “İsrail devleti tarafından SAFKAN YAHUDİ olan Barzani’den kürdistan’ı kurması istenmiştir. Bu senin işin, görevin denmiştir.”
– … “Kürtlere HİÇBİR faydası veya yardımı olmayan Barzani, Kuzey Irak petrolünü Türkiye üzerinden pazarlamaktadır. Esasında, o petrolü KENDİSİNE satmaktadır…”
– “… Barzani’nin yaptığı hem acelecilik, hem ahmakçadır. Çaresizliğinin göstergesidir. Çünkü bilincindedir ki, İsrail’in (Dolayısıyla jandarma ABD’nin ve Batı Avrupa devletlerinin) hedefinde olan Barzanistan değil; PEKAKİSTAN‘dır (PKKistan)…”

( https://26august.wordpress.com/2017/09/19/barzani-masali-gercekte-nedir/ )

4) “… Irak Kürtlerinin yanında durmak başka bir şey; Barzani’yi ekonomik, siyasi ve hatta askeri olarak destekleyip iktidarda tutarak referanduma kadar ulaşmasını sağlamak başka!..”

(28/9/2017, Arslan Bulut, Yeniçağ, http://www.yenicaggazetesi.com.tr/pkkya-3-bin-tir-silah-gonderen-bugday-da-gonderir-44390yy.htm )

5) EK: “AKP’li ve MHP’li işadamları Erbil’de büyük ihaleler alıyor” itirafında bulunan şeriatçi (said nursi milliyetçisi) Altan Tan’ın söylemiyle, Mezopotamya’da: “Kürdistan’ı Erdoğan kuracak…” ( https://26august.wordpress.com/2017/04/05/kurdistani-erdogana-kurduruyorlar/ )

+