VATANA İHANETLE YARGILANACAKSIN

Bir ülke : Irak.
Birleşmiş Milletler üyesi.
Sen tutuyor bu ülkenin, gıyabında idam kararı verdiği kişiyi kendi ülkende ağırlıyor barındırıyor el üstünde tutuyor ve o ülkenin düşmanı imperyal işbirlikçileri (vatan hainleri) ile birlikte toplantılara sokuyorsun.
Yetmiyor, Barzani’yle petrol ticareti yapıyor peşmergesini eğitiyor resmi törenle karşıladığın Barzani’nin bayrağını göndere çekiyorsun yani alenen adamların içişlerine karışıyor göz göre göre anayasasını çiğniyorsun. (Tıpkı ‘Suriye bizim iç meselemizdir’ diyerek suç işlediğin gibi.)
Ama bunlar sana yetmiyor. Irak devletinin resmi statüdeki silahlı gücü olan, bünyesinde her etnik kökenden ve inançtan insanların yer aldığı LAİKLİĞİ savunan Haşdi Şabi’yi terörist ilan ediyorsun.

Terörist ÖSO ile sarmaş dolaş olan sen. Terörist PKK ile masaya oturan sen. Barzani’yle Nuceyfi’yle birlikte Musul’u terörist IŞİD’e (Petrol ticareti yaptığın belgelerle kanıtlanan DAEŞ’e) teslim eden sen. Suudi Katar kirli-kara parasıyla Idlib’de El-Fetih’i kuran sen. Sarinci En-Nusra’nın hamisi ve destekçisi sen.
Rabia işaretini paylaştığın kader arkadaşların o ihvanı müslim’in tiynen ve zihnen kardeşleri olanlar hemen dibimizde ‘Allahuekber’ diyerek kafalar keserlerken insanların ciğerlerini yerlerken, diri diri insanların organlarını kesip alırlarken, kızçocuklarını Allahu ekber diyerek babalarının elleriden zorla alıp onların ırzlarına geçerlerken, alevi nusayri çocuk cesetlerini ağaç dallarına asarlarken, o vahşilerden kaçıp Türkiye’ye sığınmaya çabalayan Türkmenlere sınırda pasaport sorduran sen, evet sen, sonra tutup yavuz hırsız misali Ey Maliki Ey Esad diye bar bar bağıran sen.
Dünyanın dört bir tarafından toplanıp Türkiye üzerinden taşınan ve hatta Türkiye’de kampları olan Türkiye’den lojistik destek alan silah sağlanan Türkiye’deki hastanelerde tedavi edilen beslenen yedirip içirilen uluslararası teröristleri (Türklükle zerre ilgisi kalmamış vahabi el-kaide çeçen uygur katillerini) BİRKAÇ ÖFKELİ GENÇ diye tanımlatan sen.
O cihadçı ‘sünni’ kardeşlerin -dehşet ve vahşet sürüsü- tarafından senin yolladığın ‘alet-edevat’ ile Telafer’de Türkmendağı’nda yani Irak’tan Suriye’ye sınır-HAD tanınmadan ALEVİ TÜRKMEN ve NUSAYRİ ARAP SOYKIRIMLARI yapılırken sessizliğe gömülen sen.
Ama Esad’la birlikte Rusya O MASUM İNSANLARI KURTARIRKEN eyyy esed eyyy rusya diye nümero çeken sen.
Irak’ta katliam yapan işkence yapan çocukları öldüren kadınlara tecavüz eden ABD askerlerinin ülkelerine sağ salim dönmeleri için DUA eden sen.
Teröristlere fahişelik yapsınlar diye Kuzey Afrika’dan örneğin Tunus’tan gelen çocuk yaştaki gencecik kızları Türkiye üzerinden Suriye’ye taşıyan sen.
Kerkük’te Musul’da ve köylerinde ve dahasında PKK+Barzani+Nuceyfi eliyle etnik ve mezhepsel TEMİZLİK yapılırken tapu ve nüfus daireleri yağmalanıp yakılırken -bırak seyretmeyi göz yummayı- o yoldan çıkmışlara arka çıkan ve hatta onlarla işbirliği yapan sen.
Netanyahu’nun kankileri o sapık-sapkınlar güruhu Suudilerle Katarlılarla birlikte el ele diz dize göz göze Halep’i kan gölüne çeviren sen.

İncirlik’i cia-mossad FETÖ üssü haline getiren sen.
İncirlik’i emperyalist ve vahabi uçaklarıyla dolduran sen.
Mürted yani Akıncılar üssünü İsrail uçaklarına açan sen.
İncirlik’ten kalkan uçaklarca Deyrezzor’da 200’ün üzerinde Suriye askeri vurulurken El-Bab’da onlarca Türk askeri neferi vatan evladı bombalanırken sesini çıkarmayan sen.
Suriye’deki Irak’taki ABD-PKK üsleri İncirlik’ten Diyarbakır’dan Malatya’dan taşınan malzemelerle inşa ve modernize edilirken PKK-PYD’ye buralardan ağır silahlar ve mühimmat taşınırken İncirlik’ten kalkan uçaklarca KİMYASAL TERTİP oyunu sergilenirken dudağını uzatan sen, yetmedi Abd füze saldırısını alkışlayıp destek veren ve daha da ileri gidilsin diyen sen.
Suriye’yle hiçbir bağı geçmişi olmıyan İdlib’deki horhoristlerle sürekli irtibat halinde olup onları, ‘masum göstermeye çalıştığın’ yağmacı talancı ganimetçi tecavüzcü ahlaksız vatansız ÖSO adı altında Hatay üzerinden Türkiye’ye almayı ve kuzeyden Suriye’ye sokmayı teklif eden sen.

Astana’da, Cenevre’de, Moskova’da, her yerde her şartta, herdaim öncelik; 1) Suriye’nin SEKÜLER laik yapısının korunması, 2) Suriye’nin ÜNİTER yapısının yani toprak bütünlüğünün korunması İKEN, hemen her seferinde problem yaratan ARIZA çıkartan sen.
Ama neticede o anlaşmaları kabul eden, sözleşmelere imza atan, masaya oturduğun devletlerle birlikte ortak açıklamalar yapan, sonra çıkıp saçma sapan konuşmalar yapan ve gizli işler çeviren abuk sabuk icraatlar yapan sen.

Sen hangi kulvardasın ve şu internet çağında insanların bilgiye öyle ya da böyle ulaşabildiği bir şekilde gerçeklere erişebildiği dönemde sen ne ile meşgulsün kimlerle dans ettiğini sanıyorsun yılbaşı dansözü?
Meze olmadığın masa oturup kalkmadığın kucak kaldı mı?

Sırtını yazı tahtası olarak kullandığın senin o ERKEK sportif bakanın Porz camiini müteakiben Keup caddesinde gezip tozar yer içerken, sonradan o erkeke tahsis uçakla Türkiye’ye getirip konu mankeni yaptığın başörtülü bacının ey hollanda’da pliz pliz pliz diye polislere yalvardığı kayda alınmayacak mı sandın?
Çıkıp ey almanya ey hollanda diye bas bas bağırdın ki o Almanya senin tanklarının parçalarını vermiyor vermedi ve El-Bab’da tıkanıp kaldık senin yüzünden tank mezarlığımız var şimdi orada sayende ve dahası:
ONİKİ GÜN referandum oylaması oyalaması yaptırdın ey Avrupa’da, ki eziyet ettin zulüm yaptın orada zoraki günde -dile kolay- ONBEŞ SAAT çalıştırdığın görevlilere, memurlara, tiyatro yaşattın milyonlarca insana, ama senin umurunda bile değildi yeter ki KULLANILAN OY SAYISI artsındı, çünkü o oyların evet mi hayır mı olduklarının hiç ehemmiyeti yoktu senin için, çünkü sen o oyları (Avrupa’da zarfları açtırmadın bile) Türkiye’de saydırdın.
Söyler misin, Avrupa’da YÜZBİNLECE HAYIRCI Kürt kökenli insanımız HAYIRCI ülkücümüz HAYIRCI devrimcimiz ve dahası asla azımsanamayacak oranda HAYIRSEVER Alevi canımız varken, yani Avrupa’nın YARIDAN ÇOĞU HAYIRCI iken, nasıl oluyor da % 60 küsur yetmiş seksen EVET çıktı?
Allahaşkına sen kimi kandırıyorsun?
Çocuk mu kandırıyorsun?

Biz senin Adil Gür hokkabazlığının da farkındayız.
Bilgisayarlara KAFADAN peşinen yüksek miktarda SANAL Evet oylarının girildiğinin, kaç milyon Suriyeliye oy kullandırdığının (4 milyon Suriyeli yarısı çocuk kullanılan oy üç milyon /Hem ayrıca nasıl oluyor da OY kullanabiliyorlar Türkiye seçimlerinde?) farkındayız.
Seçim KATILIM yüzdeleriyle oynandığının da farkındayız.
YSK’nın MÜHÜRSÜZ pusula-zarf evet basılı mühür KUMPASININ (Onca dalaverenize RAĞMEN olur da sonuçta yine de HAYIR çıkarsa endişesiyle korkusuyla seçimi iptal edebilmeniz için) önceden TERTİPLENDİĞİNİN de farkındayız.
Anadolu Ajansı’nın YSK’nın medyaLARınızın manipülasyonlarına RAĞMEN tüm devlet imkanlarına RAĞMEN yasadışı biçimde ohal şartlarında seçim yapmanıza RAĞMEN referandumda;
HAYIR oylarının ÜÇBUÇUK MİLYON FAZLA çıktığını da biliyoruz.
Çünkü biz SANDIKTAN %60 HAYIR çıktığını  B İ L İ Y O R U Z .
İtiraf et, sobelendin.
Fare misali kapana kısıldın.
Uçan kuş biliyor ne numaralar çevirdiğini.
Artık sana kaçmak bize yakalamak var.
Acıtmayacağız, korkma.
Bu konuda endişelenme, çünkü:
Senin hakimlerin gibi davranmayacağız biz.
Ali ss’dan cumhuriyet yüzüğünü hileyle alıp ALLAH DÜŞMANI MUAVİYE’nin parmağına takan insanlığı aldatan Amr İbn ül As denen HAKEM gibi değiliz biz.
Olmayız, olamayız da.
YSK gibi muaviyeci yezidçi saltanatçı hakem değiliz.
Dünyanın gözü önünde, tümüyle şeffaf olarak, hukuk ve yasalar çerçevesinde ADİLCE yargılayacağız seni.

Ama DUR daha bitmedi hemen soluklanma:
Yunanistan uluslararası anlaşmalara aykırı olarak adaları işgal ederken silahlandırırken Türkiye’ye yüzme mesafesindeki adalara yunan c.başkanı gelip askerlerini denetlerken piskopos da bir güzel kutsarken kılını kıpırdatmayan sen BM’ye itiraz etmeyen sen.
Kıbrıs’ı güney+doğu’yu sözde dışişleri bakanın Çavuşoğlu beraberindeki AK-ekip ile birlikte (Türk askerini de ayrıca işgalci ve faşist ilan ederek) 24-26 Haziran 2008 tarihlerinde AKPM’de ermeniye ruma peşkeş çekerken bu hain çetesini oraya gönderen sen. (Çvş.oğlu sözde bakan çünkü o konsolosluk dahi yapamayacak bir ‘etkisiz’ eleman, ancak müsteşar. Senin asıl dışbakanın, ABD yağcısı Kalın)
Taa Afrika’lara kadar burnunu sokarak Nijerya’daki teröristlere THY uçağı ile silah gönderen sen.
Yemen’de savaş suçu işlediği Birleşmiş Milletler’ce ilan edilen (Yemen’de SİVİLLERİ bombalayan) selefi-vahabi Suudiler ve onların gizli müttefiki (Yemen’e NÖTRON BOMBASI atan) siyonist-faşist İsrail ile kol kola olan yani (BM raporuna göre) HER ON DAKİKADA BİR ÇOCUĞUN ÖLDÜĞÜ YEMEN’deki katliamlarda doğrudan parmağı olan sen.
Vatanını emperyalizme karşı savunan LAİK alevi Beşar’ı KATİL ilan edip, uluslararası savaş suçlusu soykırımcı Sudanlı FAŞİST sünni Beşir’e KEFİL olan da yine sen.
Köşeye sıkıştırdılar seni, sobelendin. (Çoktaaan her şeyiyle her şeyinle belgeliydi suçların ama dosyalarını bekletiyorlardı)

Ve şimdi o ağababalarının talimatlarıyla yeniden sar başa, ey Alevi Esed ey Farsi İran, öyle mi?
Ve Haşdi Şabi şii, terörist, tehlikeli, öyle mi?
Utanmadan arsızca bir KUVAYI MİLLİYE örgütü olan (Tıpkı Türk Kurtuluş Savaşı misali bünyesinde KADINLARIN da yer aldığı, işgalci-sömürgeci kapitalist emperyalizme karşı direnen MİLLİ bir yapılanma olan) Haşdi Şabi’ye terörist diyorsun.
Irak başbakanı bile şaşırıyor bu yaptığına n’oluyor şaka mı yaptınız diyor.

Ama sana yetmiyor, bir türlü hızını alamıyorsun:
Emperyalist Batı’ya tavır koyacağın yerde, geçmişte batıya yönelmeyip doğudaki ÖZ BE ÖZ TÜRK Safavilerin üzerine yürüyen onbinlerce Alevi-Bektaşi Türkmeni katleden GAY Selim’in yaptığı gibi (çünkü tiynetin aynı zihniyetin aynı) kadim komşun İran’a kafa tutuyorsun.
Durduk yerde Fars milliyetçiliği falan diyorsun.
Ötesi, İran’a SAVAŞ açmayı planlıyorsun.

Mezhepçi sapkın olduğun ortada ama sebebinin yalnızca bu niyetle sınırlı kalmadığını biliyoruz.
Mişnacı Knesset-TelAVİv ve jandarması ABD’nin (ve İngiltere’deki elemanları ile Fransa’daki temsilcilerinin) seni köşeye sıkıştırdıklarını aklıselim herkes öğrendi.
Zarrab davasında danışmanlık yapan barzanici yahudi lobisinin etkin isimlerinden (İsrail’in adamı) birinin Washington’daki neoconlar adına saraya geldiğini, senin bu görüşmeyi -randevusu dahil- kayıtlardan sildirdiğini Newyork mahkeme kayıtlarından öğreniyoruz.
O görüşmede ıslak imzalı olarak nelerin bedeli karşılığı olarak hangi anlaşmalara boyun eğdiğin teslim olduğun da bir gün ortaya çıkacaktır.
ABD dışişleri bakanı ‘secret’ görüşmesinin içeriği de elbette.

Dolmabahçe’de Powell’ın üzerinden falaşa yahudisi BARAK Obama’nın önünüze koyduğu Abd.Gül’le birlikte imzaladığın iki sayfa dokuz madde hıyanet mutabakatının devamı olarak, Irak-Suriye-Türkiye-İran’ı kapsayan dört parça kürdistan artı (+) batı ermenistan yani esasta KUZEY İSRAİL planını bop eşbaşkanlığı gereğince yerine getireceksin, öyle mi?
Şimdi onların dayatmasıyla Haşdi Şabi’ye terörist diyeceksin, öyle mi?
Şimdi onların dayatmasıyla (Esad’la karıştırılmasın diye) silbaştan Ey Esed diyeceksin, öyle mi?
PKK ile yeniden masaya oturacaksın (görüşüyorsun), öyle mi?
BRİCS’in müttefiki İran’a SAVAŞ açacaksın, öyle mi?

İran sana ısrarla yakınlaşırken her seferinde elinin tersiyle iten sen. İran sana bin adım atarken BM’de komşunun hakkını savunmayan yine sen. O zaman niye gittin de uluslararası ambargoyu delip Türkiye’yi suçlu duruma düşürdün?
Önce beraber ailecek tatil yapıp sınırları açıp yakınlaştığın ama sonra kırkbeş derece dönüp saldırdığın Esad’lı Suriye dümeni gibi miydi bu yaptığın?
TEKRAR SORALIM arada kaynamasın: Madem ticaret (petrol-altın-bankacılık) yapacaktın öyleyse niye İran aleyhine kararlar alınırken komşunun hakkını çatır çatır aramadın? Bir kez BRICS üyesi Brezilya ile her nasıl olduysa bir adım attın ya sonra? Ambargo diye bas bas bağıran devletlere karşı ‘bu yaptığınız doğru değil’ diye niye kafa tutmadın, niye onlara ‘eyy’ diye ‘vanminütS’ diye heyheylenmedin? Ama sen gittin o ambargoyu kabul ettin.
AB’nin ABD ile birlikte organize ettiği 2012’deki o ihanet kumpas içinde güya ‘ben olmam bizi bağlamaz biz BM kararına bakarız’ dedin (Enerji Bakanı) KAMUOYUNA oynadın, 18 ülkeye tanınan 180 günlük muafiyetten yararlandın. İyi güzel de SENİ GİDİ UYANIK, 2006 yılında BMGK’nın 1737 sayılı kararının onaylanmasının hemen ardından ‘Türkiye BM kararlarına uyacaktır” diye TEMİNAT veren senin Dışişlerin değil miydi? 2006, 2007, 2008, 2011 kararları..
Şimdi artık tüm topu Zencani’ye Zarrab’a Halkbankası’na birkaç arsız soytarı bakana atamayacağını, bu şekilde ancak hüloğcu sıçmenini kandırabileceğini, ama Ahmedinecad’la kafa kafaya ne işler çevirdiğini bak artık görüyorsun niyahet anladın değil mi, duymıyan öğrenmiyen bilmiyen kalmadı.

İyi de senin bencilliklerin gerzekliklerin değil mi tüm bunlar. SEN KİM oluyorsun SEN KİMSİN de koskoca Türkiye Cumhuriyeti adına böyle kararlar alabiliyor APAÇIK suçlar işleyebiliyorsun?
Salak mısın yoksa kasıtlı mı yapıyorsun?
Göz göre göre haksızlık yapıldığı alenen ortadayken ambargoyu niye kabul ettin? Tamam kalleşsin anladık, öyleyse ambargoyu ne halt etmeye deldin?
Senin Türk devletine garezin mi var?
Atatürk’ü de onun izinden gidenleri de sevmiyorsun biliyoruz ama sana oy veren milyonlarca insan yaşıyor bu topraklarda. Onlara da mı gıcığın var?
Herkesten hepimizden mi nefret ediyorsun?
Düşman yaratmadan yaşamıyorsun var olamıyorsun biliyoruz ama bir izah et ne tip bir rahatsızlığın var senin ne tür nasıl bir arızasın sen?
Herşeyi ‘game’ gören bir sosyopat mısın? “Irak’ta şu kadar kişi öldü Suriye’de şu kadar kafa kesildi Afrika’da şöyle oldu Soma’da böyle oldu şurada şunun şu organı alındı buna takıldı tüh bir canım gitti olsun….” gibi bir oyun olarak mı algılıyorsun dünyayı?
Tamam o ‘erduvanın gıçının gılıyım’ diyenleri hala aldatıyor olabilirsin.
İyi de sayın tayyip efendi!
Bu memleket senin babanın malı mı?
Bu vatan sana cumhuriyet düşmanı rum teyup’tan mı miras kaldı eyyy “Allah’ın bütün vasıflarını üzerinde toplayan dünya lideri” (ki sen bu lafı bile tekzip etmedin her ne hikmetse bu şirke bu küfre itiraz etmedin ortak oldun) seni gidi Stalin’le kandan akraba gürcü yahudisi seni gidi yahudi üstün hizmet cesaret madalyalı nişanlı lise terk er-doğan.
Şimdi senin uluslararası savaş suçlarının insanlığa karşı işlediğin suçların karapara aklama ve ambargo delme suçlarının cezasını bu ülke mi çekecek?
Türk milletine mi yükleyeceksin yediğin haltların cefasını?
Hani diyorsun ya ikide bir, cumhurbaşkanı VATANA İHANET’ten başka suçla yargılanamaz diye. Bak doğru konuşuyorsun farkında mısın? Biz de onu söylüyoruz zaten. Vatana ihanettir işte senin bu yaptıkların ve vatana ihanetle yargılanacaksın.
Her ne kadar sen vatan olarak görmesen de Türk yurdunu.
İşlediğin ANAYASAL suçlarsa cabası..

Sözü noktalamadan, hatırlayalım, hatırlatalım:
Bir de seni Atatürk’le kıyaslayan densizler var.
1924 anayasamıza faşist ırkçı diyen, kurucu değerlerimize küfreden soysuz şerefsizler bunlar.
Fesli zırcahilden tarih cübbeliden din öğrenen gerizekalılar.
Hareminde gözdelerle vakit geçirmekten vakit bulup da Plevne’deki G. Osman Paşa’ya destek göndermeyen Filistin’i yahudilere satan ama altın miktarında uzlaşamayan toprak kaybetme şampiyonu hafiyenin peşine hafiye takan paronayak korkak Abdülhamit’e seni benzetmelerini anlayabiliriz ama Atatürk’e asla!
Nice savaşlar kazanmış, ömrünün gençlik yıllarını yiğitçe cephelerde yörükçe yollarda yesevice gönül mekanında geçirmiş, muharebe meydanlarında olduğu kadar muhabere konusunda da uzman, bir kordiplomat, millet ve devlet adamı, ufkun da ötesini öngörebilen, algısı kavrayışı furkanı şuuru şiarı idraki açık bir dehadır Atatürk.
Açlığa sefiliğe cehalete terk edilmiş, en mühimi zihni darmaduman haldeki bir milleti tek dimağda toplamayı başarmış bir başkumandan kim, sen kim!
Akıldan yoksun bir kurnaz sefih değil; AKIL KÜPÜ’dür Atatürk.
Ne ‘mutlu’ Türk’üm diyendir, Türk Milleti’nin atası, asil önderidir.
Yurtta BARIŞ cihanda BARIŞ diyen evrensel bir değerdir.
Dünyanın şapka çıkarttığı tüm çağların örnek aldığı bir liderdir.
Bilimden sanata aklına gelebilecek hemen her alanda yoğunlaşmış, tarihten coğrafyaya etimolojiden matematiğe neredeyse her ayrıntıya kafa yormuş, çoğunda rasihleşmiş, Bursa Nutku ve Gençliğe Hitabe gibi manifestoların sahibi, risalet üretmiş yani Nutuk’u kalem almış bir mürsel, Atatürk.
Okuduğu kitapların sayısını geç onun altını çizdiği düştüğü notlar kadar satır okumayan sen, kiminle aşık atıyorsun?
Daha ata binemiyorsun, çaldığın atları üsküdar’a yüzdürmeye çalışıyorsun.
Öyle organ yenilemekle olmaz bu işler Tayyip efendi!
Atatürk’ün tırnağının kiri olamazsın sen.