BEŞİKTAŞ BOMBALARININ KAYNAĞI

Önce, yorumsuz, İKİ haber:

– İstanbul Emniyet Müdürü Mustafa Çalışkan: “Bunlar fabrikasyon tipi patlayıcılar. Yani bir devlet envanterine kayıtlı olması gerekiyor. Rahat bulunabilecek patlayıcılar değil. Bu da arkasında devlet desteği olduğunu gösteriyor. Saldırıyı gerçekleştirenlerin kimlikleri belirlendi. Bölücü terör örgütü PKK’nın yaptığı kesin.” (22:52 14.12.2016, Sputnik : https://tr.sputniknews.com/turkiye/201612141026317040-besiktas-saldiri-mustafa-calistan-patlayici-devlet-envanteri/ )

– Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu: “PKK’nın yaptığı gerçek. Yok TAK’mış, diğeriymiş fark etmez. Hepsi PKK. Daha önce Ankara’daki terör saldırılarını gerçekleştirenler de Suriye’den gelmişti. Bugün (ABD Dışişleri Bakanı John) Kerry’ye de söyledim onu. Taziyelerini dile getirdi, ben de kendisine çok açık, net söyledim. ‘Bu teröristlerden bir tanesinin Suriye’den geldiği anlaşılıyor. Daha önce Ankara’daki iki saldırının sorumluları da Suriye’den gelmişti. Yani PYD kamplarından geliyor. Dolayısıyla size her zaman söylüyoruz, PYD-PKK aynı şeydir. Bunu da bir kere daha size söylüyoruz. Anlayın’ diye söyledik… Kendisi söyledi zaten. ‘Anlaşılıyor ki PKK’ dedi. Evet PKK. PKK’nın bir alt kuruluşu ama ne onla PKK arasında fark var, ne de PKK ile PYD arasında fark var… Yurt dışında bizim vatandaşımız olup da PKK’ya oralarda aktif destek verenlerle ilgili vatandaşlıktan çıkarma dahil her türlü tedbiri alacağız. Tek tek bunları da takip ediyoruz. PKK (Telafer’e yönelik) herhangi bir tehdit oluşturursa hiç tereddüt etmeden PKK’yı orada da vururuz, vuracağız da. Orada yaşayan kardeşlerimize yönelik tehditler konusunda her türlü planımız, hazırlığımız elbette var, olmalıdır.” (21:59 14.12.2016, Sputnik : https://tr.sputniknews.com/turkiye/201612141026316347-cavusoglu-besiktas-bombali-saldiri/ )

Katilin maskesi:

– İstanbul’da dün meydana gelen bombalı saldırıları Kürdistan Özgürlük Şahinleri (TAK) üstlendi. (17:46 11.12.2016, Sputnik : https://tr.sputniknews.com/turkiye/201612111026255653-besiktas-saldiri-tak/ )

Birkaç not:

– Bekleniyordu: Yine “ikiz” bomba. İstanbul/Beşiktaş’ta vurdu. (12 Aralık 2016, Rafet Ballı, Aydınlık : http://www.aydinlik.com.tr/kose-yazilari/rafet-balli/2016-aralik/bombalar-koridor-icin-patlatiliyor )

– Eski Genelkurmay Başkanı İsmail Hakkı Pekin’in ifadesiyle “örtülü operasyonlar” devreye girdi. Bazen PKK, bazen FETÖ, bazen IŞİD, bazen de bir başka “eleman” örgüt. CIA’dan, MOSSAD’dan, MI6’dan verilen emirleri gerçekleştirmeye başladılar. (12 Aralık 2016, İsmet Özçelik, Aydınlık : http://www.aydinlik.com.tr/kose-yazilari/ismet-ozcelik/2016-aralik/turkiye-can-akp-baskanlik-derdinde )

– Rusya parlamentosunun üst kanadı Federasyon Konseyi Enformasyon Politikası Komisyonu Başkanı Aleksey Puşkov, İstanbul’da dün gerçekleşen saldırıların ardından küresel terörle mücadele koalisyonu kurulması gerektiğini vurguladı. Puşkov, Twitter hesabından yaptığı açıklamada İstanbul’daki saldırılarda IŞİD’in parmağı olduğunun altı çizip, “Dünyanın küresel terörle mücadele koalisyonuna ihtiyacı var” ifadelerini kullandı. (09:24 11.12.2016, Sputnik : https://tr.sputniknews.com/turkiye/201612111026250973-puskov-istanbul-kuresel-teror-koalisyon/ )

Trump sürekli, ‘ben artık hükümet devirmeyeceğim, dinci terörle savaşacağım’ diyor. Rusya da öyle. Zaten Ortadoğu, Rusya ve Çin’i dinci terörle uğraştıran, dinci terörü kullanarak rejim ve hükümet değişikliği yapmaya çalışan tek bir adres var: ABD derin devleti, ya da müesses nizamı. Küba yüzünden, dünya savaşını önleyen kendi öz başkanını J.F. Kennedy’yi öldürmekten çekinmeyen bir yapıdan söz ediyoruz. (12.12.2016 04:50, Hüseyin Vodinalı, Odatv : https://26august.wordpress.com/2016/12/12/yine-ikiz-bombalar/ )

Birkaç hatırlatma:

– Bu sırada ABD’nin PYD’ye indirdiği 80 TIR 100’e ulaşıyor… Menbiç deniyor, Afrin‘de yankılanıyor. Bir diğer taşeron IŞİD’den ses geliyor. (01 Aralık 2016, Kadife Yumruk : https://26august.wordpress.com/2016/12/01/emperyalizmin-jubilesi/ )

– El-Bab’da Türk askerini kim bombaladı? İsrail-ABD bombaladı… (05 Aralık 2016, Kadife Yumruk : https://26august.wordpress.com/2016/12/05/el-babda-turk-askerini-kim-bombaladi/ )

– HALEP’te kaybettiler, yenildiler. EL-BAB’ın yollarını kesemediler. İçerde Trump’ı engelleyemediler. Sonuç olarak: ABD-Kürt koridoru bitti. Yani KUZEY İSRAİL güme gitti. Ama, siyonist emperalizm vazgeçer mi? Afrin ile MÜNBİÇ’e DEVASA silah indirdiler. (12 Aralık 2016, Kadife Yumruk : https://26august.wordpress.com/2016/12/12/world-war-hazirligi/ )

Ve ÖZET’leyelim:

– ABD, Afrin’e silah VEDİĞER indiriyor.
– ABD, Münbiç’e silah VEDİĞER gönderiyor.
– ABD uçakları, İncirlik’ten kalkıyor, Suriye’de ‘işini’ bitiriyor, Golan tepelerini aşıp İsrail’deki üsse iniyor, sonra Güney Kıbrıs Rum Kesimi’ndeki üsler üzerinden dönüyor.
– Ne rastlantıdır ki, benzer zamanda İsrail de -nasıl oluyorsa artık- IŞİD’lileri uçaklarla vuruyor. (Yoksa uçak kalabalığı mı yapılıyor?)

RESMİ ağızlardan:

– İstanbul Emniyet Müdürü: Beşiktaş bombalamalarında YABANCI DEVLET parmağı var diyor.
– Dışişleri Bakanı AÇIKÇA söylüyor: Teröristler Suriye’deki PKK=PYD kamplarından geldiler.
– Başbakan Binali Yıldırım: Darbe, NATO’ya ait İncirlik Üssü’nden koordine edildi.

Öncesi:

– Rus uçağında nerenin parmağı var? İncirlik.
– E bir de bağlantılı, DİYARBAKIR üssü var.

Daha öncesi:

ABD’nin PKK’ya yardım ettiğimi somut olarak belgeleyen Eşref Bitlis’in NASIL katledildiğini de unutmayalım.

Musul’u, Halep’i de üstüne koyalım.

Bütün taşlar alt alta dizdiğimizde, ortaya hangi tablo çıkıyor?

FETÖ, PKK/PYD, IŞİD ve bilimum taşeron örgütler, başta İNCİRLİK merkez olmak üzere İSRAİL-ABD tarafından destekleniyor, silahlandırılıyor, örgütleniyor vb.
Yani tüm bu örgütler MOSSAD-CIA tarafından yönetiliyor.
Zaten kurucuları da kendileri.

O hakde soralım:

Beşiktaş’ta, 44 vatandaşımızı kim katletti?
Türk Milleti’ne kimLER saldırdı?

pS1.

Dünyanın merkez üssü HALEP’e dair de birkaç not düşelim.
Ama Beyaz Kasklı sahtekarları bir tarafa bırakıp (Suriye’deki kara propagandanın arkasında onlar var: KİM BU “BEYAZ MİĞFER”? [ WHITE HELMETS ] : https://26august.wordpress.com/2016/05/05/white-helmets/ ) bir de aşağıdaki İKİ haber ile İKİ makaleye bakalım:

– Halep’te faaliyet gösteren ‘We Are Superheroes‘ (Biz Süper Kahramanlarız) adlı sivil toplum kuruluşunun kurucusu Pierre le Corf, Suriye ordusunun kentin doğu mahallelerinde sivillere yönelik vahşet uyguladığını duymadığını belirtti. (00:05 15.12.2016, Sputnik : https://tr.sputniknews.com/ortadogu/201612151026317640-suriye-ordu-vahset-yalan/ )

– (…) Memories grubu, bu manipülasyonla da yetinmeyerek, Suriyeli çocuklara ait olduğu iddia edilen cesetler üzerinde ağlayan kadınların fotoğraflarıyla bir mesaj daha paylaştı. Ama bu fotoğraf daha önce ünlü Arap Twitter bloggeri @MazenAlhddabi tarafından İsrail’in 2014’teki Gazze saldırısıyla ilgili yazısında kullanılmıştı. (01:03 15.12.2016, Sputnik : https://tr.sputniknews.com/ortadogu/201612151026318178-arap-basini-halep-zaferi-propaganda/ )

– Pomerantsev, aynı zamanda hem Institute of Modern Russia’nın eş raportörü ve hem de Information Warfare Initiative’in eş sorumlusu olsa da, artık 11 Eylül’e göndermede bulunmuyor ve Suriye’ye karşı yürütülen savaşı merkeze almıyor ama sadece Kremlin’in hareketlerini tahmin etmeye yarayan geri dönüşlü bir tema olarak kabul ediyor. Bütün oklarını her ikisi de Rus devlet kurumları olan Russia Today televizyon kanalı ve Sputnik haber ajansı’na yöneltiyor. (05 Aralık 2016, Thierry Meyssan, Voltaire : http://www.voltairenet.org/article194349.html )

– Doğu Halep, El Kaide’nin yani aynı şekilde el atlından Washington’un elindedir. Bu kez ABD ve müttefikleri aynı frekanstadırlar. Böylece Cumhurbaşkanı François Hollande, Élysée Sarayında Doğu Halep’in « Belediye Başkanını » kabul etti. Başkanın yanında, « Fransız-Alman insan hakları ve hukuk devleti ödülü » alacak olan BEYAZ KASKLILAR’ın yetkilileri de vardı. Bu arada « hukuk devleti » derken, ne bu « Belediye Başkanını » kimin seçtiğini ya da atadığını, ne de « onun » kentinin neden Suudi Şeyh Abdullah el-Muhaysini’nin cihatçıları tarafından işgal edildiğini kimse sormuyor. Aynı şekilde hiçbir Batılı gazeteci, Beyaz Kasklılar’ın Müdürü ve kurucusu MI6 ajanı James Le Mesurier ile ilgileniyormuş gibi de görünmüyor. Onlara göre Suudiler ve İngilizler « Suriyeli ılımlı muhalifler». (0/ Aralık 2016, Thierry Meyssan, Voltaire : http://www.voltairenet.org/article194415.html )