ADİL ÖKSÜZ İNCİRLİK’TE

Bu bir İHBAR‘dır, ama…
Bir “istihbarat” DEĞİL ;
ANALİZ ve TESPİT‘tir..

Önce, dünkü (25/10/2016) Yenişafak haberine bakalım:

– İncirlik’te mi? Darbe girişiminin kilit isimlerinden FETÖ’nün TSK imamı Adil Öksüz’ün, son olarak görüldüğü Sakarya Akyazı’dan alınıp İncirlik’e götürüldüğü iddia edildi. Emniyet ve istihbarat birimleri, Öksüz’ün uçaklarla ABD’ye KAÇIRILDIĞINI da belirtiyor. (25 Ekim 2016 : http://www.yenisafak.com/gundem/incirlikte-mi-2553227 )

Yenişafak’ın iddiasına göre, Adil Öksüz;
İncirlik Hava Üssü’nden KARGO uçağıyla ABD’ye kaçırıldı.

Yenişafak istihbarat mı veriyor yoksa hedef mi saptırıyor, ortaya karışık.

Yani ne deniyor? Adil Öksüz için…

– İncirlik’te DEĞİL.
– ABD’ye gitti…

Acaba öyle mi?
Bakalım…

Uzun yıllardır yaşananlar;
15 Temmuz öncesi-gecesi-ertesi;
Sonraki gelişmeler, derken…

Jeopolitik darbe girişiminin “kilit ismi” olarak lanse edilen, Akıncılar (eski adı ile Mürted) üssünde yakalanan, diğerlerinin aksine elleri önden kelepçelenen, ardından ortadan kaybolan, şu an “kırmızı kategori”de aranan, FETULLAH’ın “kara kutusu” ve “Hava Kuvvetleri İmamı” olduğu söylenen, malum ve meşhur ADİL ÖKSÜZ nerede?

Biz İDDİA ediyoruz ki >>>
Adil ÖKSÜZ İNCİRLİK‘te…

Şöyle ki:

İNCİRLİK üssünün 15 TEMMUZ DARBE GİRİŞİMİ‘nde nasıl bir rol oynadığını kamuoyu artık biliyor.
Gerek uluslararası gerek ulusal medyada çıkan haberlere göre; Rusya’nın 15 Temmuz öncesi İncirlik üssünde HAREKETLİLİK fark ettiği, UÇAK YAKIT yoğunlaşması yaşandığını tespit ettiği ve bu istihbaratı Türkiye’ye bildirdiği hem iddia olarak hem iddia ötesi biçimde belirtildi.
Recep Tayyip Erdoğan’ın işaret ettiği ENİŞTE’nin; Putin’in özel yetkili temsilcisi Aleksandr DUGİN olduğu da iddia ve işaret edildi.
İlgili, söz konusu TÜM kaynaklara yazılı ve görsel medyada ulaşılabilir.

Hâl böyle olunca;
İddia ediyor/diyoruz ki:
Adil ÖKSÜZ >>> İNCİRLİK üssündedir.

Hele ki, Aleksandr Dugin’in [ENİŞTE’nin] son Ulusalkanal-Aydınlık röportajlarından sonra, ısrarla ve inatla ve özellikle NATO’yu (ve ABD’yi) işaret etmesi dolayısıyla; biz de İDDİA’mızda ısrarcıyız.

Ama tekrarla yineliyoruz:
Bu bir “istihbarat” DEĞİL;
ANALİZ’e dayalı TESPİT‘tir.

pS1. Ayrıca…

İHBAR edene 4 MİLYON TL ödül verilecekmiş.
(Ya da 4 milyon’a kadar, artık her ne ise)

Ola Kİ, bu İDDİA’mız üzerinden yola çıkılarak ve/ya iddiamızın vesilesiyle ADİL ÖKSÜZ denen FETÖ TERÖRİSTİ İncirlik’te enselenirse, vaad edilen DÖRT MİLYON TL’lik ödülün, MEHMETÇİK VAKFI ile Türk Silahlı Kuvvetleri’ni Güçlendirme Vakfı’na verilmesini TAVSİYE ediyoruz.

Kırmızı liste ve ödül ile ilgili kaynaklar:

– Aranan Terörist ( http://www.terorarananlar.pol.tr/detaylar/Sayfalar/kirmizi.aspx )
– Adil ÖKSÜZ, Andırın-1967, FETÖ/PDY Terör Örgütü, ARANIYOR ( http://www.terorarananlar.pol.tr/detaylar/Sayfalar/kirmizitamliste.aspx?Paged=TRUE&p_ID=30&PageFirstRow=31&&View={DB5CAFDC-7585-4840-9777-FBC4C629E1C7} )

– ‘Kırmızı kategoride’ aranan Adil Öksüz’ü ihbar edene 4 milyon TL ödül (25 Ekim 2016, BBC Türkçe : http://www.bbc.com/turkce/haberler-turkiye-37764226 )

25/10/2016
Habertürk

İçişleri Bakanlığı, aranan Adil Öksüz’ün başına 4 milyon lira ödül koydu

… İçişleri Bakanlığından konuyla ilgili yapılan açıklamada, “Terörden arananlar listesine FETÖ’den aranan toplam 37 kişi de eklenmiş olup, bunlardan 8’i kırmızı (4.000.000 TL’ye kadar ödül) renk kategorisinde yer almaktadır. Aranan şahıslardan Adil Öksüz de kırmızı renk kategorisinde bulunmaktadır. 28.10.2015 Tarihi itibariyle Terörle Mücadele Kanunu kapsamına giren suçların faillerinin yakalanmasına yardımcı olanlara verilecek ödül bilgileri ve beş ayrı renk kategorisinde aranan terör örgütü mensuplarının bilgilerinin yer aldığı www.terorarananlar.pol.tr adresli internet sitesi ile bilgilerin sosyal medya aracılığı ile paylaşılması için oluşturulan @terorarananlar isimli Twitter ve @arananteroristler isimli Facebook hesapları hizmete başlamış olup; Aranan terör örgütü mensuplarının bilgilerinin yer aldığı http://www.terorarananlar.pol.tr isimli web sitesi hizmet vermeye başladığı günden itibaren 840.390 ziyaretçi tarafından 5.823.619 defa görüntülenmiştir” denildi…

( http://www.haberturk.com/gundem/haber/1315030-adil-oksuzun-basina-4-milyon-lira-odul )