Kitap: AĞACIN KURDU

Bir solukta değil;
Sindire sindire okunmalı.

Kalemine, yüreğine, emeğine sağlık sevgideğer Mustafa ÖNSEL.

Allah inşaa Türk Milleti olarak silkinir; Mossad-Cia taşeronu fetullahçı terör örgütünden de arabist Akp zihniyetinden de kurtuluruz.
Bir an önce AKLedip AtaTürkiye Cumhuriyetini yeniden inşa etmek dileğiyle…

Ağacın_Kurdu_Kitap_Mustafa_ÖNSEL

Ağacın Kurdu
TSK’de Şakirtlerin İşgali mi?
Fethullahın Askerleri

Mustafa Önsel

ALİBİ YAYINCILIK

Mustafa Önsel, “Beşiktaş’ta Sırtlan Pususu”, “Silivri’de Firavun Töreni” ve “Casusluk Kumpası, Kim Bunlar” kitaplarından sonra balyoz gibi bir dördüncü kitapla yine gündem yaratıyor. TSK’da, “Fethullahçı Terör Örgütü”nün izlerini bizzat tanık olanların anlatımıyla ve belgeleriyle paylaşıyor..

Mustafa Önsel; “Milli ordu bu topraklarda yaşamamızın güvencesidir. Ordu içinde herhangi başka bir hiyerarşik yapıya bağlılık millilik vasfını yok eder. Buna müsaade etmek ihanettir…” vurgulaması yaptıktan sonra kitabını okuyuculara şöyle sunuyor..

« Gelelim kitabımızın konusu olan TSK’ndeki duruma. Bunca kuruma sızan, sonra da devleti ele geçirmeyi düşünecek kadar kendini güçlü hisseden bir yapının TSK ile ilgili bir planının bulunmaması, orada örgütlü olmaması mümkün mü? Önceki kitaplarımda bunun önemli ipuçlarını vermiştim.

“Ağacın kurdu içinde olur” diye bir halk sözü var değil mi? Ne kadar bilgece bir söz. Bunca kumpas içeriden ciddi bir destek olmadan yapılabilir miydi?

Biz; yani bu olayları, kumpasları bizzat yaşayanlar, bu desteğin gücünü gördük.

“Ağacın kurtçukları”nın önemli bir kısmını pek çok parçayı birleştirerek belirledik. (…) »

(DEVAMI: http://www.kitapyurdu.com/kitap/agacin-kurdu-amp-tskde-sakirtlerin-isgali-mi-fethullahin-askerleri/392732.html )

pS1. Ayrıca:

FETULLAH’IN ASKERLERİ! (25 Nisan 2016, Mustafa Mutlu, Aydınlık, https://26august.wordpress.com/2016/04/25/agacin-kurdu/ )

– FETÖ’NÜN DARBE HAZIRLIĞI (22 Mart 2016, Kadife Yumruk, https://26august.wordpress.com/2016/03/22/fetonun-darbe-hazirligi/ )
– FETO’NUN DARBE PLANI (02 Şubat 2016, Soner Yalçın, Sözcü, https://26august.wordpress.com/2016/02/02/fetonun-askerleri/ )

+