BAVULU KİM GETİRDİ

KOZMİK ODA’NIN FAİLİ KİM?

Şu ‘bavulcu’ var ya?
Baransu denen kurye!
Lafı dolandırıyor.
Ağzında geveliyor.
Fetocu Can Dündar‘ın kankisi:
Erdem GÜL getirdi, demiyor.
Ya da diyemiyor.
Kimbilir belki de, ismi ele verirse, işin arkasının iplik söküğü misali geleceğini, içeride şişleneceğini ya da “Kuddusi Okkır” vediğerleri gibi ZEHİRLENECEĞİNİ düşünüyor.
Hem korkuyor, hem kolluyor.
Neticede, susuyor…
Ama aslında susmuyor da;
ABA altından sopa gösteriyor:
– Abdullah Gül diyor, Erdoğan diyor.
Kirli ilişkileri ucundan ortaya koyuyor.
Hani,beraber yürüdük biz… olayı.
(Abd.Gül’ünden Erdem Gül’üne, Tayyib’inden Fehmi’sine, ARINÇ’ından Dündar’ına, İst’dan Ank’sına bilmem ne hakimlerine değin hepsi işin içinde! O ‘kozmik sırlar‘ nasıl uçuruldu Mossad-Cia bilgisayarlarına?…)
Ama ‘bavulcu’…
Asıl faili -hamili- vermiyor.
Bir türlü:
– BAVULU ERDEM GÜL getirdi,
d i y e m i y or !..

13.05.2016 10:27
Odatv

Baransu “bavulu kim getirdi” sorusuna yanıt verdi

“Cemaat’in bavulcusu” olarak bilinen Taraf gazetesi eski muhabiri Mehmet Baransu, Balyoz kumpasının başlamasına neden olan bavulu kimin getirdiği sorusunu yanıtladı.

Mehmet Baransu, Cemaat’in sitesi Haberdar.com’da, polise verdiği ifadeyi şöyle anlattı:

“Bavulu bana kimin getirdiği hep tartışıldı. Bu soru bana hep soruldu. Bilmediğimi açıkladım. Polis sorgumda da benzer bir soruyla karşılaştım. Kendilerine, ‘Bu soruyu bana değil, Abdullah Gül ve Recep Tayyip Erdoğan’a sorun’ dedim. Polisler şaşırdılar. İfademi yazmak yerine bilgisayar bozuldu, sorular karışmış gibi bir açıklamayla, sorularda düzeltme yoluna gittiler.

Bir de Şubat ve Ocak ayını karıştırdıkları için bir soru daha sordular. İfadem Ocak’ta değil, Şubat ayında ayları karıştırırsanız, böyle komplo kurarsınız dediğim anda da tekrar bilgisayarın bozulduğunu, soruların karıştığını söylediler.

Bu detayı neden mi yazdım? Bu soruşturmayı yürütenler, Abdullah Gül ve Tayyip Erdoğan ismini söylemem üzerine yaşadıkları paniği, bir gün sonra başka bir komployla kapatmaya çalıştılar. Tuncay Opçin ismi işte bu nedenle ortaya atıldı. Detaylarını avukatlarımla mahkemeye sakladığımız için şimdilik bu kadar açıklamayla yetineyim.”

Mehmet Baransu’nun eski eşi Esra Konur, söz konusu bavulu Cemaat yazarlarından Tuncay Opçin’in getirdiğini belirterek “Baransu’ya Tuncay Opçin yayınlaması için belge ve para veriyordu. Opçin’le, görüştükten sonra önemli haberler yazıyordu” demişti.

Bu ifadelerden sonra Tuncay Opçin yurtdışına firar etmişti.

Odatv.com

http://odatv.com/baransu-bavulu-kim-getirdi-sorusuna-yanit-verdi-1305161200.html

pS1. Ayrıca okuyunuz:

“Cumhuriyet bunu da yaptı!” (15 Ekim 2015, Hikmet Çiçek, Aydınlık) ( http://www.aydinlikgazete.com/medyanin-halleri/cumhuriyet-bunu-da-yapti-h77369.html )
“Savunmak için gaz yediğim gazeteci bana dava açmış!” (29 Kasım 2015, Hikmet Çiçek, Aydınlık) ( http://www.aydinlikgazete.com/turkiye/savunmak-icin-gaz-yedigim-gazeteci-bana-dava-acmis-h79685.html )
“Erdem Gül’e bir özür borcum var” (30 Aralık 2015, Hikmet Çiçek, Aydınlık) ( http://www.aydinlikgazete.com/medyanin-halleri/erdem-gule-bir-ozur-borcum-var-h81259.html )

Nasıl da ALGI ile ALDATILIYORUZ değil mi?
Şu Masonik-Siyonist fetocular öyle eğitiliyorlar ki…
Usta kalemler-değerler bile zokayı yiyorlar…

26 Ağustos bloğu