HERŞEY ‘ARZI MEVUD’ İÇİN

Fethullah Gülen’in tek umudu;
ABD ve İsrail’in desteğiyle askeri darbe yapmak!

Soner Yalçın

Benim ordudan atılmamda aktif rol oynayan isimleri bulun;
TSK’daki Gülen yapılanmasına ulaşın.

Yarbay Tamer Karslıoğlu

Sen nerede horozluk yapıyorsun yaa?
Sen kimin çöplüğünde oynuyorsun?
Sen zaten İsrail’in kucağındasın.

İsa Gök

Terör konusunda hangi taşı kaldırsanız, hangi duvarı yıksanız, hangi oyuncağın içini açsanız, MOSSAD’ı buluyorsunuz ve ABD planlarıyla yüz yüze geliyorsunuz.
Tam Tayyip Erdoğan ve Putin Suriye’nin kuzeyinde işbirliğine dönük bir anlaşmaya vardıkları sırada, Rus uçağı düşürülüyor.
Artık parmaklar İsrail’i ve F Örgütünü göstermektedir.

Doğu Perinçek

02 Şubat 2016
@fuatavnimizah

1. Yezid’in yeni ortağı İsrail.
2. Özerklik denilen garabet; (İsrail kontrollü) vaad edilmiş toprakları dizayn etme projesidir. Adı BOP, fiiliyatçısı Yezid’tir.
3. Öcalan’ın 99’da Türkiye’ye getirilişi, Yezid’in siyaseten önünün açılması ve 2001 krizi… Hepsi bu planın basit bir parçasıydı.
4. Projede Yezid’e başkanlık, Öcalan’a eyalet liderliği verilip bütün bölge İsrail’in kontrolüne bırakılacak. Şu anki tartışmalar tiyatro!
5. Sürecin ilk adımı duygusal kopuş. Sahnede sergilenen oyunla Doğu ve Güneydoğu halkı bölünmeye hazır hale getiriliyor.
6. Aynı duygusal kopuşu, Hitler üzerinden Yahudilere uyguladılar. Zorla göçe tabi tutulan Yahudilerle İsrail kuruldu. Plan aynı.
7. İhanetin son noktası planın resmiyete dökülmesi. Bunun için önlerinde bir duvar var. Bu duvarı yıkmak için var güçleriyle saldırıyorlar.
8. Oslo mutabakatı kamuoyuna açıklandığında herkes kirli oyuna vakıf olacak. Kürt, Türk kavgası çıkarmak isteyen hainler ortaya çıkacak.