ORGAN MAFYASI IŞİD

IŞİD’den organ ticareti fetvası
ABD ordusunun mayıs ayında Doğu Suriye’de gerçekleştirdiği bir operasyonda, İŞİD’li din adamları tarafından organ nakline onay veren bir fetva ele geçirildiği açıklandı.
26 Aralık 2015
ABD ordusunun mayıs ayında Doğu Suriye’de gerçekleştirdiği bir operasyonda, İŞİD’li din adamları tarafından organ nakline onay veren bir fetva ele geçirildiği açıklandı. Ele geçirilen belge, IŞİD’in organ kaçakçılığı yaptığı yönündeki kuşkuları artırdı.
Radikal örgütün din adamları tarafından verilen fetvaya göre, organı alınan kişi için ölümcül sonuçlar olsa bile, bir Müslüman’ın hayatını kurtarmak adına organ nakli yapılabilir. Yine aynı fetvada “dinden dönmüş” bir kişinin organlarının özen gösterilmeden, rahatlıkça alınabileceği söyleniyor. Diğer taraftan esir olarak tutulan kişinin, o kişinin ölümüne sebep olsa dahi, organlarının alınabileceğinin belirtilmiş olması, fetvada en dikkat çekici olan kısımlardan biri…

http://www.aydinlikgazete.com/dunya/isidden-organ-ticareti-fetvasi-h81017.html
http://www.ntv.com.tr/dunya/isidden-organ-kacakciligi-fetvasi,9-fOhS6b_kuFkDpb0YyScA

pS1.

Suspected Israeli organ trafficker arrested in Turkey: reports
A suspected Israeli organ trafficker who was wanted on an Interpol red notice has been arrested at Istanbul’s Ataturk airport. A court has ordered that he be extradited to Israel.
05.12.2015
Boris Volfman was arrested at Istanbul’s Ataturk airport on suspicion of organ trafficking and fraud after flying from Bangkok on Friday night, Turkey’s Dogan news agency reported.
The Ukrainian-born Israeli citizen reportedly came to Turkey to harvest organs from desperate Syrian refugees, the daily Vatan newspaper reported.
A court on Saturday ordered his extradition to Israel after a 40-day arrest period.
There was no comment from Turkish or Israeli authorities concerning Volfman’s arrest.
Turkish media reported an investigation has been launched to determine his contacts in Turkey.
Local media outlets reported Boris’ last name as both Volfman and Walker.

http://www.dw.com/en/suspected-israeli-organ-trafficker-arrested-in-turkey-reports/a-18896905
http://www.haberturk.com/gundem/haber/1162393-israilli-boris-wolfman-yakalandi

pS2.

O KAFALAR BOŞUNA KESİLMİYOR : Kurşunlar boşuna başa sıkılmıyor. Çocuklar boşuna kaçırılmıyor. İtiraz eden doktorlar idam ediliyor. Asıl mesele para değil, “ihtiyaç” temini. İSRAİL-IŞİD organ ticareti..
UKRAYNA ve ORGAN TİCARETİ : Kapitalist emperyalizmin (Siyonist Soros’un) desteklediği Ukrayna’daki faşist / nazi iktidarının yaptığı katliamlar, uluslararası organ ticareti ve ortaya çıkartılan toplu mezarlar..